Studia MBA szansą dla Twojej kariery

Astronomia: Bez kategorii 27 0

Chciałbyś, aby twoja kariera zawodowa rozwijała się w tempie szybszym niż do tej pory? Masz nadzieję na awans, ale zanim to nastąpi, powinieneś zwiększyć swoje kompetencje zawodowe? Jeśli tak, rozwiązaniem idealnym dla ciebie są studia MBA, będące przepustką od większej kariery zawodowej. Absolwenci studiów MBA zajmują stanowiska menadżerskie i dyrektorskie w prywatnych firmach, urzędach i instytucjach na całym świecie. Studia podyplomowe Executive MBA Master of Business Administration to cenione na całym świecie formy szkolenia, których program dostosowany jest do współczesnych wymogów i oczekiwań, które biznes stawia pracownikom i menadżerom.


Jakie możliwości zyskują absolwenci studiów podyplomowych MBA?

Programy MBA uwzględniają zdobycie wszystkich kompetencji, które potrzebne są do objęcia stanowisk menedżerskich, kierowniczych, dyrektorskich oraz wszystkich pozostałych, związanych z zarządzaniem ludźmi i kierowania przedsiębiorstwami. Aby uczynić studia podyplomowe executive MBA jak najbardziej kompleksowymi, ich program został starannie zaplanowany i obejmuje takie zagadnienia, jak wymienione poniżej.

Sprawdź programy MBA

Stając się właścicielem dyplomu MBA, dołączasz do prestiżowego grona absolwentów, zajmujących wysokie stanowiska w spółkach skarbu państwa oraz licznych urzędach i instytucjach w  Polsce i na świecie. Aby wyposażyć studentów w odpowiednie umiejętności, stworzono program MBA nauczania obejmujący następujące działy.

 • Marketing;
 • Zarządzanie mieniem państwowym;
 • Ład korporacyjny;
 • Zarządzanie strategiczne;
 • Zarządzanie zmianą;
 • Zarządzanie projektami;
 • Zarządzanie talentami i zasobami ludzkimi;
 • Public Relations, Social Media i Brand Management;
 • Etyka biznesu i CSR;
 • Ekonomia menedżerska;
 • Przywództwo i coaching;
 • Prawo gospodarcze;
 • Odpowiedzialność prawna członków zarządów (CEO), dyrektorów finansowych (CFO) i członków rad nadzorczych;
 • Negocjacje i komunikowanie w biznesie;
 • Etykieta i savoir vivre w biznesie;
 • Psychologia biznesu i mentoring.

Czy warto poświęcić 2 semestry na naukę w szkole MBA? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, tym bardziej że nauka odbywa się w systemie weekendowym, w soboty i niedziele. Taki system ma wiele zalet, a przede wszystkim sprawia, że zajęcia nie kolidują z pracą zawodową i każdy, kto tylko ma ochotę, może zdobyć dyplom MBA. Decydując się na taki wysiłek i identyfikując się dyplomem MBA, twój sukces zawodowy jest na wyciągnięcie ręki, zarówno w firmach polskich, jak i zagranicznych korporacjach.


Co potrafią absolwenci studiów MBA?

Studia podyplomowe executive MBA prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. W większości przypadków są to praktycy biznesu, którzy swoją ciężką pracą odnieśli sukces. Teraz, chętnie się dzielą swoją wiedzą z uczestnikami studiów MBA, przygotowując ich do ciężkiej pracy w swoich firmach. Absolwenci MBA, wyposażeni w niezbędną wiedzę, są gotowi zająć odpowiedzialne stanowiska, wymagające samodzielności w podejmowaniu decyzji, odpowiedzialności i kompetencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi.


Dlaczego warto mieć dyplom ukończenia studiów MBA?

 • Większa atrakcyjność na rynku pracy — osoba taka ma więcej szans na awans lub zdobycie nowej, lepiej płatnej pracy;
 • Prestiż dla firmy — firma zatrudniająca osoby, które skończyły studia MBA, uważana jest za wiarygodną i profesjonalną;
 • Względy wizerunkowe — osoby mające dyplom ukończenia studiów MBA charakteryzują się większą pewnością sienie i samodzielnością w organizacji swojej pracy i podejmowania decyzji.

Jaką wybrać szkołę master of business administration?

Jest wiele powodów, dla których warto podjąć studia MBA na naszej uczelni. Jednym z nich są obiektywnie wysokie oceny, plasujące naszą placówkę w czołówce najlepszych uczelni w kraju. Nasi studenci mogą liczyć na wiele udogodnień. Jednym z nich jest indywidualna organizacja studiów, dzięki czemu program nauczania jest dostosowany do rzeczywistych potrzeb uczestników studiów podyplomowych. Nasza szkoła jest również wysoko oceniana przez specjalistów rynku pracy, którzy potwierdzają, że dzięki zdobyciu dyplomu MBA, osoby zyskują doskonałe predyspozycje do wykonywania pracy na stanowiskach kierowniczych, również podmiotów leczniczych. Nie pozbawione znaczenia są również finanse. Opłaty związane ze studiami MBA mogą być rozłożone nawet na 4 kwartalne raty. Szkoła wystawia również faktury za studia, co pozwala wliczyć wydatki poniesione na edukację w koszty prowadzenia firmy.

Możliwość modyfikacji programu nauczania

Jest to jedna z większych zalet studiowania na naszej uczelni. Jesteśmy jedną z uczelni, której uczniowie mogą mieć modyfikowany pod swoje potrzeby program nauczania, tak by uzyskać maksymalnie dużo wiedzy i przygotowania do objęcia nowych stanowisk pracy. Czas trwania studiów MBA wynoszący 2 miesiące jest optymalnym do przekazania dużej dawki wiedzy. Jednak dla osób, które chcą zwiększyć łączny czas studiów do 400 godzin, istnieje taka możliwość za dodatkową opłatą. Jeśli i ty jesteś zainteresowany zdobyciem dyplomu MBA, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Inne artykuły astronomiczne i rankingi sprzętu obserwacyjnegoDodaj opinię