Ranking TOP7 Dalmierzy w cenie do 1000 zł. Jaki dalmierz do 1000 zł najlepszy?

Astronomia: Sprzęt obserwacyjny 301 0

Jaki Dalmierz do 1000 zł jest najchętniej wybierany? Ranking TOP8 dalmierzy do 1000 zł

[ Aktualizacja zestawienia - grudzień 2022 ]

Prezentujemy proponowane dalmierze w cenie do 1000 zł, które są najchętniej wybierane przez Kupujących.

1 ★  Dalmierz laserowy Geo-Fennel GeoDist60-GREEN /Bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/

Dalmierz laserowy Geo-Fennel GeoDist60-GREEN /Bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ Najniższa Cena Online GeoDist 60-GREEN to mistrzowski dalmierz laserowy niemieckiej marki geo-FENNEL o zasięgi 60 m, z zieloną punktową wiązką laserową. Zielony dalmierz laserowy został wyekwipowany w postępowy system pomiarowy, który ułatwia i automatyzuje obliczenia we wnętrzach i w terenie. dzięki temu dalmierz jest prędki, skuteczny i wyjątkowo komfortowy w użyciu. Nowoczesne i markowe urządzenie zagwarantuje wiarygodne i skrupulatne wyniki pomiarów. Dalmierz laserowy GeoDist 60-GREEN zaimplementowany zielony laser produkowany w bezpiecznej klasie 2, który jest neutralny dla człowieka w razie przypadkowego albo niekontrolowanego skierowania wiązki bezpośrednio w kierunku oka. Dalmierz jest wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Nad wyraz wysoką normę zabezpieczenia przed wnikaniem pyłu i wody - IP 65. Innowacyjny czujka pochylenia 4x90° usprawnia korzystne ustawienie dalmierza. Pośredni pomiar wysokości i odległości pozwala na wykonywanie pomiarów w sytuacji obiektów przeszklonych albo częściowo zasłoniętych. Starczy wykonać jeden pomiar do dowolnego miejsca na obiekcie żeby urządzenie automatycznie obliczyło odległość poziomą oraz wysokość. Czytelnie rozmieszczone przyciski klawiatury, a także podświetlany ekran wygodną obsługę. Najnowsza opancerzona pokrywa dalmierza jest oporna na upadek z wysokości do 2 m. Wysokiej jakości tworzywo ABS jest wytrzymałe na wstrząsy i zmiany temperatur. Znajdujące się w zestawie, przyjazne dla środowiska akumulatorki NiMH pozwalają zaoszczędzić na wielokrotnym zużywaniu baterii alkalicznych.
  • Producent Geo-Fennel 
  • Rodzaj dalmierz 

2 ★  Dalmierz laserowy z kamerą i Bluetooth Geo-Fennel GeoDist80 (4045921010710)

Dalmierz laserowy z kamerą i Bluetooth Geo-Fennel GeoDist80 (4045921010710) Najniższa Cena Online GeoDist 80 to fachowy dalmierz laserowy niemieckiej marki geo-FENNEL o zasięgu 80 m, z wbudowaną kamerą z czterokrotnym zwiększeniem i wyszukiwaniem celu na kolorowym wyświetlaczu. Dalmierz laserowy został zaopatrzony w progresywny system pomiarowy, który usprawnia i automatyzuje obliczenia we wnętrzach i w terenie. dzięki czemu jest szybki, produktywny i stanowczo wygodny w użyciu. Progresywne i markowe urządzenie gwarantuje wiarygodne i precyzyjne wyniki pomiarów oraz rozbudowane możliwości rejestracji wyników: od pamięci 1000 rekordów do transmisji danych przez USB i Bluetooth. Dalmierz laserowy GeoDist 80 zaimplementowaną kamerę celownicza z funkcją 4-krotnego zoomu, która pozwala na dokładny pomiar do pożądanego celu, w każdych warunkach oświetleniowych i na dużej odległości. Dzięki uniwersalnemu gwintowi ¼ cala istnieje możliwość użycia dalmierza ze statywem fotograficznym, co zwiększa do maksimum staranność pomiaru. Bezpłatna aplikacja Dalmierz laserowy GeoDist 80 zaimplementowany czerwony laser wyprodukowany w bezpiecznej klasie 2, który jest neutralny dla człowieka w razie przypadkowego albo niekontrolowanego skierowania wiązki bezpośrednio w kierunku oka. Dalmierz jest tworzony zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Szczególnie wysoką normę zabezpieczenia przed wnikaniem pyłu i wody - IP 65. Postępowy czujka pochylenia 4x90° usprawnia korzystne ustawienie dalmierza. Pośredni pomiar wysokości i odległości zezwala na realizowanie pomiarów w sytuacji obiektów przeszklonych albo częściowo zasłoniętych. Wystarczy wykonać jeden pomiar do dowolnego miejsca na obiekcie aby urządzenie automatycznie obliczyło odległość poziomą oraz wysokość. Czytelnie rozmieszczone przyciski klawiatury, a także podświetlany wyświetlacz wygodną obsługę. Najnowsza opancerzona obudowa dalmierza jest oporna na upadek z wysokości do 2 m. Wysokiej jakości tworzywo ABS jest odporne na wstrząsy i zmiany temperatur. Znajdujące się w pakiecie, przyjazne dla środowiska akumulatorki NiMH pozwalają zaoszczędzić na wielokrotnym zużywaniu baterii alkalicznych.
  • Producent Geo-Fennel 
  • Rodzaj dalmierz 

3 ★  Dalmierz Bosch GLM 50

Dalmierz Bosch GLM 50 Najniższa Cena Online Bosch GLM 50-27 C Dalmierz laserowy szybki, bezawaryjny i nad wyraz wytrzymały: pomiary laserowe w skomplikowanych warunkach na budowach nadzwyczajne narzędzie do wymagających prac na budowach dzięki wysokiej niepodatności w razie upadku z wysokości 1,5 metra, stopniowi ochrony IP65, a także gumowej obudowie amortyzującej wstrząsy Komunikacja przez Bluetooth i współpraca z aplikacją Bosch MeasureOn pozwala na łatwą dokumentację i transfer danych, gwarantując wydajną pracę instynktowny interfejs użytkownika z wieloma funkcjonalnymi funkcjami (barwny ekran, pomoc) zagwarantuje wygodną obsługę Dalmierz laserowy GLM 50-27 C Professional oferuje szczególnie trwałe wzornictwo, które umożliwia użycie narzędzia do pracy w skomplikowanych warunkach oraz pozwala na szybką dokumentację wyników pracy i gwarantuje łatwą obsługę. Wyśmienity wybór do wymagających warunków pracy: amortyzująca wstrząsy obudowa posiada stopień ochrony IP65, dzięki temu narzędzie jest w stanie przetrwać bez szwanku upadek z wysokości 1,5 metra choćby na twardy beton. Dzięki prędkiemu transferowi informacji przez Bluetooth i współpracy z aplikacją Bosch MeasureOn dokumentacja wyników pomiaru jest teraz tak przystępna jak nigdy dotąd. Instynktowną obsługę narzędzia umożliwia inteligentny interfejs użytkownika wyposażony w niemało użytecznych funkcji, np. Wysokiej klasy kolorowy ekran i pomoc. Doskonały w sytuacji dokumentacji, obliczania ilości koniecznych tworzyw, obliczania powierzchni ścian i pomieszczeń i rozmieszczania i konstrukcji elementów – optymalny wybór dla architektów, elektryków i wielu innych użytkowników fachowych. Narzędzie wyróżnia się dłuższym czasem pracy baterii (w kontraście do poprzedniego modelu GLM 50 C Professional) i oferuje sygnalizację poprawnego pomiaru dźwiękiem i wibracjami. informacje technologiczne: Czas pomiaru - < 0,5 s Jednostki pomiarowe - m/cm/mm/stopy/cale Zakres pomiarowy - 0,05 - 50,00 m Dioda lasera - 635 nm < 1 mW Klasa lasera - 2 dokładność pomiarowa - ±1,5 mm (plus uzupełniające odchylenia w zależności od zastosowania) Zakres pomiarowy kąta nachylenia - 0 - 360 (4 x 90) Czas pomiaru, maks - 4 s Zasilanie - 2 baterie 1,5 V LR6 (AA) samoczynne wyłączanie przyrządu - 5 min Ciężar, ok - 0,2 kg ilość zapisanych wyników - 30 Ochrona przed pyłem i wodą - IP 65 Gwint statywu - 1,4" Transmisja danych - Bluetooth 4.2 Low Energy kolor linii laserowej - czerwony Zasięg pomiaru, do - 50 m W zestawie: PokrowiecPas nośny2 baterie 1,5 V LR6
  • Producent Bosch 
  • Rodzaj dalmierz 

5 ★  Golfbuddy Dalmierz laserowy (golf) gb laser1s

Golfbuddy Dalmierz laserowy (golf) gb laser1s Najniższa Cena Online Dalmierz laserowy GB Laser1S (GOLFBUDDY) GOLFBUDDY – producent elektronicznych sprzętów pomiarowych odległości dla graczy w golfa. Specjalizuje się w tworzeniu dalmierzy, elektronicznych zegarów z polami golfowymi i urządzeniami do poprawy gry w golfa. DALMIERZ LASEROWY – GB Laser1S to proste w obsłudze urządzenie do pomiaru odległości z punktu uderzenia piłki do punktu docelowego. Urządzenie mierzy odległości od 4,60 metra do 800 metrów (od 5 do 880 yardów), jego główne zalety to: - Wyszukiwarka punktów z trybem wibracji i nachyleniem * - 3 tryby celowania (standard, Scan, Pin) - Pomiary w metrach i yardach - Funkcja nachylenia zapewnia odległości dostosowane do nachylenia stoku* - wymiary: 101.1 x 73.8 x 40.9 mm - Szerszy ekran LCD dla lepszej widoczności - samoczynne wyłączanie po 10 sekundach w przypadku pozostawienia bez nadzoru - Wodoodporny - rozszerzenie 6x - Zgodny z USGA / R&A - legalny dla gier z handicapem i turniejami - Gwarancja 12 miesięcy * funkcjonalnie zaprojektowany GB Laser1S proponuje trzy najróżniejsze tryby celowania: charakterystyczny, skanujący i szukacz punktów z wibracją. * GB Laser1S jest wyekwipowany w funkcję włączania / wyłączania nachylenia "SLOPE", która zapewnia dopasowaną do nachylenia odległość dla przeróżnych wysokości, żeby uzyskać obszerniejszą precyzyjność.
  • Producent GOLFBUDDY 

Podsumowanie rankingu Dalmierzy do 1000 zł

[ Aktualizacja zestawienia - grudzień 2022 ]

  1. Najchętniej wybierany dalmierz do 1000 zł:


  2. Najtańszy dalmierz do 1000 zł:


  3. Najdroższy dalmierz do 1000 zł:


Dalmierze – Ranking TOP5 produktów

[ Aktualizacja zestawienia - grudzień 2022 ]

Jeżeli powyższe zestawienia dalmierzy do 1000 zł nie spełniły oczekiwań, prezentujemy poniżej chętnie wybierane dalmierze w sektorze Narzędzia i Urządzenia pomiarowe.


Inne artykuły astronomiczne i rankingi sprzętu obserwacyjnegoDodaj opinię