Ranking Dronów. Jaki dron najlepszy?

Astronomia: Sprzęt obserwacyjny 308 0

W sektorze maszyn latających, takich jak chociażby drony, mamy również do czynienia ze zróżnicowaniem sprzętowym pod kątem jest stopnia zaawansowania oraz zastosowania. Budżetowe modele, które świetnie sprawdzą się jako drony zabawki, możemy nabyć za kwotę znacznie poniżej 200 zł. Będą one godną rozważenia propozycją dla osób początkujących, a przede wszystkim dzieci.

Parametry cyklów lotu to z reguły najbardziej kluczowe kryterium wyboru najlepszego możliwego dla nas drona. Na cenę zakupu może wpływać chociażby dostępność dodatkowych funkcji, pojemność akumulatora, jakość zastosowanej kamery.

Jakie zatem modele dronów przodują w poniższych zestawieniach? Prezentujemy rankingi TOP sprzętu na podstawie m.in. ceny oraz zainteresowania Kupujących.


Jakie Drony są najchętniej wybierane? Ranking TOP10 dronów

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

Prezentujemy proponowane drony, które są najchętniej wybierane przez Kupujących.

1 ★  Dji mini 3 pro rc

Dji mini 3 pro rc Najniższa Cena Online Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR bardzo Mini Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR o ogromnych możliwościach jest równie mocny, jak mobilny. Ważąc mniej aniżeli 249 gi z udoskonalonymi funkcjami bezpieczeństwa, jest nie tylko nietrudny w regulacji, lecz także najbezpieczniejszy w swej kolekcji. Dzięki czujnikowi 1/1,3 cala i najwyższej klasy funkcjom na nowo definiuje znaczenie latania Mini. Ciesz się unikatowymi standardami fotografii lotniczej dzięki obszerniejszym pikselom 2,4 μm i współczynnikowi przysłony f/1,7. Dzięki większej ilości przystępnego światła Twoje obrazy będą wyglądały jak żywe nawet w scenach o słabym oświetleniu. Pełen produktywności Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR ma zupełnie nowy wygląd, zoptymalizowany, aby wydobyć więcej z każdego lotu. Dzięki obszerniejszym śmigłom, aerodynamicznemu pochyleniu nadwozia i mocnemu systemowi wykrywania przeszkód, opływowa kompozycja pozwala na wydłużenie czasu lotu i bezpieczeństwo. Przeprojektowany gimbal proponuje szerszy zakres obrotu dla ujęć pod śladowym kątem i True Vertical Shooting, dając nieograniczone możliwości twórcze. Każdy aspekt tego liftingu został skrupulatnie przemyślany, aby wznieść Mini na niespotykane dotąd wyżyny. Złóż i ruszaj Dla twórców w ruchu kluczowe znaczenie ma bezproblemowe używanie. Ważący mniej aniżeli 249 g dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR nie wymaga rejestracji w większości krajów i regionów. Składana i kompaktowa konstrukcja upraszcza w dodatku zabranie ze sobą na następną wędrówkę, dzień na plaży lub zaimprowizowany weekend poza domem. Przygotuj się na uchwycenie zapierającego dech w piersiach materiału, gdy pojawi się natchnienie. Uchwyć i odkryj więcej swego otoczenia dzięki wydłużonemu czasowi lotu do 34 minut. Inteligentny akumulator DJI Mini 3 Pro jest niezwykle lekki i ma wystarczającą moc, by zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie fotografii lotniczej. Czyste i stabilne od miasta do doliny Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR może pochwalić się flagowym systemem transmisji wideo w DJI O3. Zapewnia transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p/30 kl./s z odległości do 12 km. Od widoków na miasto po przygody na świeżym powietrzu, za każdym razem lataj z wyraźnym i bezusterkowym przekazem na żywo. DJI Mini 3 Pro wyśmienicie sprawdza się w najróżniejszych warunkach oświetleniowych, dzięki temu zawsze możesz być gotowy do tworzenia. Matryca CMOS 1/1,3 cala ma podwójne natywne ISO i obsługuje bezpośrednie wyjście materiału HDR. Każdy obraz jest wzbogacony o wyższy zakres dynamiczny, żeby ukazać więcej szczegółów w światłach i cieniach. Przenieś swoje treści na wyższy poziom dzięki zniewalającym video 4K HDR i zdjęciom RAW 48 MP. Podziwiaj bogatą klarowność każdego obrazu, choćby w trakcie powiększania. Albo zwolnij, gdy świat staje się gorączkowy, dzięki dramatycznemu filmowi w zwolnionym tempie 1080p/120 kl./s.
 • Producent DJI 

2 ★  Dron DJI Ryze Tello Boost Combo Biały powered by DJI and Intel

Dron DJI Ryze Tello Boost Combo Biały powered by DJI and Intel Najniższa Cena Online doskonała rozrywka stwarzając Tello, przyświecała nam myśl żeby zbudować najlepszego drona do zabawy w historii. Jest to niesamowity dron zarówno dla dorosłych jak i dzieci, który imponująco radzi sobie w powietrzu i z łatwością pozwala przyswoić tajniki kodowania. Zdobądź Tello i przekonaj się, iż latanie jeszcze nigdy nie było tak proste. zobacz świat z innej perspektywy Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz - park, biuro czy dom, Tello jest za każdym razem gotowy do startu i pozwala eksplorować świat z zupełnie innej strony. Model został zaopatrzony w dwie anteny, które gwarantują czystą i równomierną transmisję obrazu. Dzięki sprawnemu akumulatorowi, czas lotu może wynieść imponujące 13 minut. Prosta obsługa i proste sterowanie nawet jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z dronem, obsługa Tello nie sprawi żadnych kłopotów. Dzięki przyjaznemu interfejsowi aplikacji Tello i intucyjnemu sterowaniu przy pomocy telefonu, latanie nigdy nie było łatwiejsze. nieszablonowe funkcje zapierające dech Najnowsza technologia producenta Intel, wspierana poprzez DJI, pozwala na realizowanie świetnych podniebnych sztuczek i akrobacji 8D, a wszystko to przy pomocy jednego dotknięcia ekranu. Jednakowo łatwo wystartować Tello, po prostu rzucając go z ręki w powietrze. W trybie trampoliny, dron porusza się w górę i w dół z Twojej ręki. przepiękne filmy i zdjęcia wydajny i nowoczesny procesor Intel zastosowany w Tello, zapewnia nagrywanie materiałów video w jakości HD, a także wykonywanie fotografii w wysokiej rozdzielczości. Dzięki EZ Shots można nagrywać krótkie skoordynowane filmy, i udostępniać je w mediach społecznościowych prosto ze swojego smartfona. Wbudowana elektroniczna stabilizacja obrazu sprawia, iż nasze materiały są spójnie czyste i bez zakłóceń. Bezpieczeństwo zwykle Lekka (80g) i wytrzymała kompozycja Tello sprawia, iż lata się skutecznie i swobodnie. Samoczynne startowanie / lądowanie, umożliwia uniesienie się i lądowanie przy pomocy tylko jednego kliknięcia. Gdy akumulator będzie na wyczerpaniu, aplikacja poinformuje o tym. Nawet w przypadku utraty łączności z urządzeniem, można wylądować bezpiecznie dzięki funkcji FailSafe. Dokładny zawis w powietrzu zapewnia system pozycjonowania wizyjnego. Nauka i zabawa Zabawa jest nierozłącznym elementem nauki. Wykonany od podstaw program z funkcją Stratch i system kodowania MIT, umożliwiają młodszym użytkownikom naukę podstaw programowania krok po kroku, podczas korzystania z Tello. Dla bardziej doświadczonych, wyprodukowano możliwość tworzenia aplikacji dla Tello przy użyciu zestawu SDK. W pakiecie Specyfikacja
 • Producent RYZE 

3 ★  Dji mini 3 pro n1 (6941565929402)

Dji mini 3 pro n1 (6941565929402) Najniższa Cena Online Dron DJI Mini 3 Pro (N1) 4K HDR istotnie Mini Dron DJI Mini 3 Pro (N1) 4K HDR o ogromnych możliwościach jest tak samo konkretny, jak przenośny. Ważąc mniej niżeli 249 gi z ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa, jest nie tylko nietrudny w regulacji, ale także najbezpieczniejszy w swej kolekcji. Dzięki czujnikowi 1/1,3 cala i najwyższej klasy funkcjom na nowo definiuje znaczenie latania Mini. Ciesz się nieszablonowymi standardami fotografii lotniczej dzięki większym pikselom 2,4 μm i współczynnikowi przysłony f/1,7. Dzięki obszerniejszej ilości przystępnego światła Twoje obrazy będą wyglądały jak żywe choćby w scenach o słabym oświetleniu. Pełen sprawności Dron DJI Mini 3 Pro (N1) 4K HDR ma zupełnie nowy wygląd, zoptymalizowany, aby wydobyć więcej z każdego lotu. Dzięki pokaźniejszym śmigłom, aerodynamicznemu pochyleniu nadwozia i potężnemu systemowi wykrywania przeszkód, opływowa budowa umożliwia wydłużenie czasu lotu i bezpieczeństwo. Przeprojektowany gimbal oferuje szerszy zakres obrotu dla ujęć pod znikomym kątem i True Vertical Shooting, dając nieograniczone możliwości twórcze. Każdy aspekt tego liftingu został dokładnie przemyślany, aby wznieść Mini na niezrównane dotąd wyżyny. Złóż i ruszaj Dla twórców w ruchu kluczowe znaczenie ma bezproblemowe używanie. Ważący mniej aniżeli 249 g dron DJI Mini 3 Pro (N1) 4K HDR nie wymaga rejestracji w większości krajów i regionów. Składana i kompaktowa konstrukcja ułatwia ponadto zabranie ze sobą na następną wędrówkę, dzień na plaży albo zaimprowizowany weekend poza domem. Przygotuj się na uchwycenie zapierającego dech w piersiach materiału, gdy pojawi się natchnienie. Uchwyć i odkryj więcej swojego otoczenia dzięki wydłużonemu czasowi lotu do 34 minut. Inteligentny akumulator DJI Mini 3 Pro jest szczególnie lekki i ma wystarczającą moc, by zaspokoić Twoje zapotrzebowania w zakresie fotografii lotniczej. Czyste i stabilne od miasta do doliny Dron DJI Mini 3 Pro (N1) 4K HDR może pochwalić się flagowym systemem transmisji video w DJI O3. Gwarantuje transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p/30 kl./s z odległości do 12 km. Od widoków na miasto po przygody na świeżym powietrzu, zawsze lataj z wyraźnym i bezawaryjnym przekazem na żywo. DJI Mini 3 Pro rewelacyjnie sprawdza się w różnych warunkach oświetleniowych, dzięki temu zawsze możesz być gotowy do tworzenia. Matryca CMOS 1/1,3 cala ma podwójne natywne ISO i obsługuje bezpośrednie wyjście materiału HDR. Każdy obraz jest wzbogacony o wyższy zakres dynamiczny, by ukazać więcej szczegółów w światłach i cieniach. Przenieś swoje treści na wyższy poziom dzięki zniewalającym wideo 4K HDR i zdjęciom RAW 48 MP. Podziwiaj bogatą przezroczystość każdego obrazu, nawet w trakcie rozszerzania. Albo zwolnij, gdy świat staje się gorączkowy, dzięki dramatycznemu filmowi w zwolnionym tempie 1080p/120 kl./s.
 • Producent DJI 

5 ★  Dji Care refresh do mini 3 pro (12 miesięcy) (6941565927835)

Dji Care refresh do mini 3 pro (12 miesięcy) (6941565927835) Najniższa Cena Online Care refresh DJI do Mini 3 Pro (12 miesięcy) Kompleksowa ochrona z DJI Care Refresh DJI Care Refresh to kompleksowa ochrona Twojego drona, które zapewni Ci luźny i pewny lot, bez obaw o zniszczenie sprzętu. Pakiet Serwisowy można aktywować jednorazowo do 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona bądź w późniejszym terminie po przesłaniu weryfikacyjnego materiału wideo do DJI 1. *Care Refresh+ (Plus) dostępne na stronie Producenta DJI.com Flyaway Coverage DJI Care Flyaway to dodatkowa usługa w planie serwisowym DJI Care Refresh, która zezwala na otrzymanie zupełnie nowego drona w razie, gdyby poprzedni odleciał z niewiadomych przyczyn i nie udało się go odzyskać. W sytuacji nieintencjonalnego zagubienia drona starczy uiścić odpowiednią opłatę serwisową,otrzymać w całości nowy artykuł. DJI Care Refresh (plan roczny) oferuje dwie zamiany, w tym jedną możliwość skorzystania z Flyaway Coverage. DJI Care Refresh (pakiet 2-letni) oferuje trzy podmiany, w tym dwie szanse na skorzystanie z Flyaway Coverage. *DJI Care Refresh+ proponuje jedną szansę zamiany w sytuacji uszkodzenia lub jedną ochronę Flyaway w drugim roku. *Aktywuj Flyaway Coverage przez powiązanie: *Aby skorzystać z Flyaway Coverage, użytkownik musi powiązać swoje konto DJI, a także kontroler zdalnego sterowania z dronem przy pomocy aplikacji DJI Fly. Jeśli nie zrobi tego przed ewentualną ucieczką urządzenia, nie będzie mógł skorzystać z usługi zamiany. Wróć do wykonywania lotów szybciej DJI Care Refresh umożliwia pominięcie cyklu oceny i wyceny szkód. Centrum serwisowe DJI odeśle wymieniony sprzęt, gdy tylko otrzyma uszkodzonego drona i opłatę za podmianę. Wznieś się z powrotem w powietrze w mgnieniu oka.Wykupując DJI Care Refresh ochraniasz swojego drona przed m.in. Upadkiem, utopieniem, kolizją czy wypadkiem spowodowanym zakłóceniem sygnału pracy drona. DJI Care Refresh obejmuje także wypadki wywołane z winy operatora. Pokrycie szkód wyrządzonych przez wodę Wymienimy Twojego drona w razie wypadku, nawet jeśli ulegnie on uszkodzeniu poprzez kontakt z wodą. Gdy zdarzy się wypadek 1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła drona do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją,ma DJI Care Refresh. 2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź poprzez DJI Care Refresh. 3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę za zamianę i dostaje inny egzemplarz bądź świeże części zamienne tzn. Gimbala, kamerę, śmigła. 4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z gratisową wysyłką. *Warunkiem skorzystania z ochrony jest dostarczenie wraku drona do centrum serwisowego producenta. Dwie zamiany, Swoboda operowania Za niewielką dopełniającą opłatą, usługa DJI Care Refresh oferuje dwie zamiany uszkodzonego sprzętu w ciągu jednego roku, obejmując uszkodzenia powstałe m.in. W wyniku kolizji lub kontaktu artykułu z wodą. Uszkodzony sprzęt zostanie wówczas wymieniony na nowy lub r...
 • Producent DJI 

6 ★  Dron dji tello biały powered by dji and intel marki Ryze

Dron dji tello biały powered by dji and intel marki Ryze Najniższa Cena Online doskonała rozrywka wytwarzając Tello, przyświecała nam myśl żeby zbudować najlepszego drona do zabawy w historii. Jest to niesamowity dron jednocześnie dla dorosłych jak i dzieci, który imponująco radzi sobie w powietrzu i z łatwością pozwala przyswoić tajniki kodowania. Zdobądź Tello i przekonaj się, że latanie jeszcze nigdy nie było tak proste. zobacz świat z innej perspektywy Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz - park, biuro czy dom, Tello jest zawsze gotowy do startu i pozwala eksplorować świat z zupełnie innej strony. Model został zaopatrzony w dwie anteny, które zapewniają czystą i równomierną transmisję obrazu. Dzięki wydajnemu akumulatorowi, czas lotu może wynieść imponujące 13 minut. Prosta obsługa i przystępne sterowanie nawet jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z dronem, obsługa Tello nie sprawi żadnych kłopotów. Dzięki przychylnemu interfejsowi aplikacji Tello i intucyjnemu sterowaniu za pomocą telefonu, latanie nigdy nie było łatwiejsze. nieszablonowe funkcje zapierające dech Najnowsza technologia firmy Intel, wspierana poprzez DJI, zezwala na realizowanie genialnych podniebnych sztuczek i akrobacji 8D, a wszystko to za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Jednakowo łatwo wystartować Tello, po prostu rzucając go z ręki w powietrze. W trybie trampoliny, dron porusza się w górę i w dół z Twojej ręki. przepiękne filmy i zdjęcia produktywny i innowacyjny procesor Intel zastosowany w Tello, zapewnia nagrywanie tworzyw video w jakości HD, a także wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki EZ Shots można nagrywać krótkie skoordynowane filmy, i udostępniać je w mediach społecznościowych prosto ze swojego smartfona. Zaimplementowana elektroniczna stabilizacja obrazu powoduje, iż nasze materiały są spójnie czyste i bez zakłóceń. Bezpieczeństwo z zasady Lekka (80g) i wytrzymała budowa Tello sprawia, iż lata się produktywnie i luźno. Automatyczne startowanie / lądowanie, zezwala na uniesienie się i lądowanie za pomocą tylko jednego kliknięcia. Gdy akumulator będzie na wyczerpaniu, aplikacja poinformuje o tym. Choćby w przypadku utraty łączności z urządzeniem, można wylądować bezpiecznie dzięki funkcji FailSafe. Staranny zawis w powietrzu gwarantuje system pozycjonowania wizyjnego. Nauka i zabawa Zabawa jest nierozdzielnym elementem nauki. Wytwarzany od podstaw program z funkcją Stratch i system kodowania MIT, umożliwiają młodszym użytkownikom naukę podstaw programowania krok po kroku, podczas korzystania z Tello. Dla bardziej doświadczonych, produkowano możliwość tworzenia aplikacji dla Tello przy użyciu pakietu SDK. W pakiecie Specyfikacja
 • Producent RYZE 

7 ★  DJI Dron Mavic Mini 2 Fly More Combo (6941565905178)

DJI Dron Mavic Mini 2 Fly More Combo (6941565905178) Najniższa Cena Online Dron DJI Mini 2 Fly More Combo 249g 4K + zestaw 7 akcesoriów W skład zestawu wchodzą: zestaw DJI Mini 2 FLY MORE COMBO komplet + 7 AKCESORIÓW DJI Mini 2 - zyskaj nową, ulepszoną perspektywę niezwykle lekki i kompaktowy, zapewniający idealnej jakości wideo 4K/30 FPS i zasięg transmisji do 6 km - nowy DJI Mini 2 pozwoli Ci zyskać specyficzną perspektywę i tworzyć jedyne w swym rodzaju materiały wszędzie tam, gdzie chcesz - w trakcie górskiej wyprawy, w mieście czy w trakcie rodzinnej uroczystości. Czas lotu do 31 minut pozwala na planowanie wspaniałych ujęć, a dzięki inteligentnym trybom osiągniesz jeszcze bardziej imponujące rezultaty. ​ Wymarzony towarzysz podróży Dlaczego DJI Mini 2 może stać się Twoim świetnym towarzyszem podróży? między innymi ze względu na jego nieduże wymiary, składaną konstrukcję oraz ultralekką wagę, która nie przekracza 249 g. Dzięki tak niezwykłej kompaktowości drona z łatwością zabierzesz go ze sobą niemal wszędzie i zyskasz możliwość spojrzenia na świat z zupełnie nowej perspektywy. ​ śladowy,potężny W tak niepokaźnej konstrukcji DJI Mini 2 posiada się potężna moc. Maksymalny czas lotu wynosi aż 31 minut - to wystarczająco dużo, aby dać Ci szansę stworzenia dokładnie takiego ujęcia, na jakim Ci zależy. Co więcej, dronowi nie przeszkodzi nawet wiatr o sile 5 stopni w skali Beauforta - urządzenie uwydatnia się szczególnie dużą niepodatnością. Możesz więc luźno latać, gdzie chcesz - na przykład wzdłuż wietrznego wybrzeża czy nad górskim lasem. ​ zachwycająca jakość obrazu Daj się zaskoczyć nieszablonowej jakości obrazu. Zaawansowana kamera pozwala na nagrywanie wideo 4K/30 FPS, dzięki temu Twoje najpiękniejsze wspomnienia ponownie ożyją na ekranie. 4-krotny cyfrowy zoom ułatwia kręcenie z zróżnicowanych dystansów, a 3-osiowy gimbal zagwarantuje bezusterkową stabilizację, dzięki której Twoje nagrania będą płynniejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej. Nieważne, czy pilotujesz wyjątkowo ostrożnie, czy cieszysz się brawurowym lotem - z DJI Mini 2 zyskasz imponujące, olśniewające jakością materiały w niemal każdych warunkach. Ciesz się jednostajną transmisją Poznaj zalety nowoczesnego systemu OcuSync 2.0. Umożliwia on niezawodną transmisję wideo w jakości HD. Zasięg do 6 km, nieszablonowa stabilność połączenia sprawna eliminacja zakłóceń - wszystko to sprawia, iż z DJI Mini 2 polecisz dalej i zobaczysz więcej. Twórz arcydzieła z pomocą inteligentnych funkcji Nagrywaj jeszcze bardziej atrakcyjne materiały z pomocą inteligentnych funkcji DJI Mini 2. QuickShots pozwalają na tworzenie przeróżnych, imponujących i profesjonalnych ujęć bez najmniejszego wysiłku. Przeróżne tryby Panoramy pozwolą Ci momentalnie przygotowywać prawdziwe fotograficzne arcydzieła, którymi z dumą pochwalisz się znajomym czy rodzinie. Funkcje takie jak Return to Home, automatyczny start i zawis upraszczają sterowanie dronem i zwiększają bezpieczeństwo jego stosowania. ​ Z aplikacją DJI Fly możesz więcej zobacz, co może Ci zaoferować aplikacja DJI Fly. Zezwala na ona między innymi samoczynną optymalizację obrazu, dzięki czemu będziesz cieszyć się przepięknymi, barwnymi i bogatymi w detale materiałami, które niemal natychmiast udostępnisz w mediach społecznościowych. Wynajdziesz w niej także progresywny edytor, który gromadzi niemało kreatywnych szablonów. Pobieranie fotografii i filmów na telefon ułatwiają dopełniające tryby, takie jak Trimmed Download, który nieskomplikowane przycinanie materiałów do edycji, a także QuickTransfer zapewniający synchronizację plików z szybkością nawet 20 MB/s. Oglądanie i edytowanie tworzyw jeszcze nigdy nie było takie proste! uzupełniające akcesoria - dodatkowe możliwości W zestawie DJI Mini 2 Combo wynajdziesz jeszcze przydatne, dodatkowe akcesoria. W opakowaniu umieszczono aż 3 akumulatory (w charakterystycznej wersji jest tylko 1), które w połączeniu z ładującym je wszystkie sekwencyjnie hubem ładowania zezwalają na przedłużenie czasu pracy urządzenia. Specjalna blokada na śmigła zapewnia bezpieczniejszy transport drona, a przeznaczona torba umożliwia jego komfortowe przechowywanie i przenoszenie. Do zestawu dołączono na dodatek funkcjonalną ładowarkę USB DJI 18 W. Blokada śmigieł PGYTECH do DJI Mavic Mini / DJI Mini 2 Uchwyt do Mavic Mini / 2 chroni śmigła przed uszkodzeniami w trakcie transportu.Jest wyjątkowo niewiele znaczący, poprzez co przechowywanie po demontażu nie sprawi żadnego problemu. Uchwyt wytworzony jest z plastiku i miękkiego silikonu, dzięki temu nie rysuje śmigieł. Jest bardzo prosty w obsłudze, a przy pomocy prędkiego zwolnienia, zdjęcie go jest niezwłoczne. Zabezpieczenie śmigieł do DJI Mavic Mini / 2 Zadbaj w pełni o bezpieczeństwo swego drona. Zaprojektowane specjalnie do tego modelu. wyprodukowana z wysokiej jakości materiałówŁatwość w konstrukcji i kompaktowość,chroni śmigła przed zniszczeniem podczas transportuKolor: czerwonypakiet 2 sztuk Anteny Yagi LICHIFIT W połączeniu z nakładkami kierunkowymi producenta MaxFunRC wzmacniają sygnał i zwiększają zasięg lotu drona. Przydadzą się stanowczo w terenie zabudowanym, gdzie występują liczne przeszkody (krzaki, drzewa, mury, słupy, budynki itp.) Uchwyt na tablet Dji Mavic 3 / Mini 2 / Air 2 / 2S Uchwyt na tablet asygnowany dla dronów DJI wyprodukowany został z wytrzymałego materiału, charakteryzuje się wysoką twardością i wytrzymałością. Równocześnie jest on nad wyraz lekki i praktyczny. Maksymalne wymiary do 13,5 cm. Zabezpieczenie do kontrolera DJI Mavic Mini 2 / Air 2 Zadbaj w pełni o bezpieczeństwo swojego kontrolera. Zaprojektowane specjalnie do tego modelu. Uchwyt + smycz do kontrolera DJI Mavic Mini 2 / Air 2Łatwość w konstrukcji i kompaktowośćbroni kontroler przed upadkiemKolor: czarny + czarna smyczpakiet: uchwyt + smyczMateriał: ABS, aluminium, gumaMasa: 124 gŚrednica rurki od 20 mm do 30 mm Innowacyjny uchwyt na kontroler drona DJI Mavic Air 2, AIR 2S i Mini 2 umożliwiający umieszczenie ich na kierownicy rowerowej, motocykla, quada. Umożliwia komfortowe sterowanie dronem nawet podczas jazdy. W komplecie: Mocowanie na kierowniceUchwyt na kontrolerŚruba montażowa Karta SanDisk ULTRA ANDROID microSDHC 32 GB 120MB/s A1 Cl.10 UHS-I + ADAPTER Uchwyć pełnię życia dzięki bezprecedensowej obszerności 32 GB tej karty microSDHC. 32 GB* oznacza, iż nie musisz się martwić, co wyeliminować. Objętość umożliwiająca przechowywanie ponad 24 godziny nagrań wideo w Full HD5. Dedykowane do pracy w nieprzystępnych warunkach karty pamięci SanDisk Ultra microSDHC są odporne na wstrząsy i działanie wody, skrajnych temperatur i promieniowania rentgenowskiego3. ​
 • Producent DJI 

8 ★  Dron DJI Mini SE Fly More Combo, CP.MA.00000320.01

Dron DJI Mini SE Fly More Combo, CP.MA.00000320.01 Najniższa Cena Online Spójrz z innej perspektywy DJI Mini SE Fly More Combo to nowa, ulepszona wersja DJI Mavic Mini. Twórz zdjęcia 12 MP i filmy 2.7K z lotu ptaka, a następnie uzupełniaj je o fantastyczne efekty za pomocą polskojęzycznej aplikacji DJI Fly. Ten minimalny, lekki i składany dron może Ci towarzyszyć niemal wszędzie! Czas lotu do 30 minut, a także transmisja obrazu HD na odległość do 2 km pozwolą Ci na swobodną eksplorację przestworzy, a dolny system wizyjny oraz GPS rozszerzają bezpieczeństwo użytkowania. Mini SE jest też bajecznie prosty w obsłudze, dzięki temu idealnie nada się jeszcze dla początkujących. Dron został zaopatrzony w port USB-C i ma konstrukcję DJI Mini 2, która zagwarantuje większą niepodatność na wiatr. Z DJI Fly More Combo możesz więcej! zestaw Fly More Combo to zwiększenie zestawu podstawowego o dwa dodatkowe akumulatory, a także hub do ichładowania. Nie musisz martwić się, że Twoje loty zakończą się wraz z wyczerpaniem się akumulatora. W szybki i prosty sposób wymienisz akumulator na nowy i od razu możesz kontynuować podniebne przygody! załączony dozestawu hub umożliwia sekwencyjne ładowanie wszelkich trzech akumulatorów. Może także służyć jako mobilne źródło zasilania do ładowania urządzeń zewnętrznych, takich jak na przykład smartfony czy tablety. Zestaw Fly More Combo posiada też torbę, dodatkowe śmigła i śrubki do ich konstrukcji. znikomy wymiar i kompaktowość DJI Mini SE waży zaledwie 249 gramów. Oprócz tego, iż możesz go prosto wszędzie zabrać, to właśnie jego niska waga powoduje, iż w większości krajów jest zwolniony z obowiązku rejestracji. instynktowna aplikacja Zupełnie nowa aplikacja jest wyjątkowo intuicyjna i pozwala na łatwą edycję video. Dzięki inteligentnemu poradnikowi latania, w szybki sposób nauczysz się obsługi DJI Mini SE. Kreatywne szablony Dzięki kreatywnym szablonom aplikacji DJI Fly choćby użytkownicy niemający doświadczenia w edycji video mogą stworzyć niesamowity materiał i w nietrudny sposób udostępnić go swoim bliskim. Wysoka jakość wytwarzanych materiałów DJI Mini SE wykonuje fotografie w rozdzielczości 12MP i nagrywa video w 2,7K, a świetną stabilność i piękne, płynne ujęcia, gwarantuje 3-osiowy gimbal. W komplecie DronAparatura sterującaInteligentny akumulator (3 sztuki)Śmigła (6 sztuk)kabel micro USB do USBKable micro USB-C do USBOsłona gimbalakabel do aparatury (3 sztuki)Drążki aparaturyŚrubki do śmigieł (18 sztuk)ŚrubokrętHub ładowaniaEtui transportowe Specyfikacja
 • Producent DJI 

Na rynku przeważają przede wszystkim drony wyposażone w wirniki – najczęściej mamy do dyspozycji quadrocoptery, rzadziej są to hexacoptery. W zestawie często zdarza się, że są dołączane dodatkowe wymienne skrzydła na wypadek uszkodzenia mechanicznego tych standardowo zamontowanych.

Ze względu na ograniczenia prawne dominują w ofertach sklepów internetowych drony o niewielkiej wadze, które nie wymagają uzyskania dodatkowych licencji. Już nawet sprzęt za kilkaset zł będzie stanowił bardzo dobrą naukę latania i przygodę dla początkujących, z kolei osoby już bardziej zaznajomione z tematem mogą postawić na modele droższe, z lepszymi parametrami, solidniejszą konstrukcją i bogatszym wyposażeniem.

Poniżej prezentujemy ranking najtańszych dronów, którymi powinny zainteresować się osoby poszukujące budżetowego sprzętu dla poczatkujących do nauki latania.

Najtańsze Drony – Ranking rosnąco wg ceny

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający bardzo tanie drony jest aktualizowany na bieżąco i stanowi propozycję sprzętu przede wszystkim dla osób początkujących, w tym dzieci.

5 ★  Dron x22w marki Syma

Dron x22w marki Syma Najniższa Cena Online Syma to znana i renomowana na rynku modelarskim marka, która znajduje podziw choćby wśród mistrzowskich sympatyków. Syma X22W to nowy model z rodziny mini dronów, wyposażony w kamerę FPV. Stanowi on świetny wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego modelu, którym można polatać w każdym miejscu i warunkach. Lekka kompozycja i znikome rozmiary powodują, że można go zmieścić w kieszeni i wziąć ze sobą praktycznie wszędzie! Syma X22W posiada 6-osiowy system stabilizacji (żyroskop), który odpowiada za zwinność i stabilność drona-z obsługą modelu poradzi sobie choćby początkujący użytkownik. Natomiast tryb 3D pozwoli Ci na wykonywanie ewolucji.Dron ponadto pozostał wyekwipowany w funkcję startu i lądowania za pomocą wciśnięcia jednego przycisku. Materiały wysokiej jakości z których zbudowany jest model gwarantuje wysoką wytrzymałość na upadki i uderzenia. Sprężysty materiał z którego tworzone są łopaty wirników sprawia, iż są one nad wyraz wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest drobne ze względu na wykorzystanie osłon. Model jest rewelacyjny do lotów w pomieszczeniach ale poradzi sobie również na zewnątrz. konkretne diody LEDto nie tylko efektowny wygląd, ale także funkcjonalność, dzięki której nawigacja modelu jest łatwa nawet podczas lotu o zmroku. Do kontroli nad modelem służy nam wysokiej jakości nadajnik pracujący na częstotliwości 2.4Ghz co zezwala na zabawę z przyjaciółmi bez obaw o zakłócenia. Prostota obsługi i jego autonomiczny zarys gwarantują komfort i pełną kontrolę w trakcie lotu. W komplecie jak zawsze otrzymujemy pakiet zapasowych łopat, śrubokręt, kabel do ładowania akumulatora, a także oczywiście instrukcję obsługi. Do podglądu FPV konieczny jest telefon z systemem Android lub iOS i aplikacja przenośna Syma FPV.dane techniczneZasilania nadajnika: 4x Bateria AA (nie w pakiecie)Zasilanie modelu: akumulator 3.7V 400mAh Li-polyCzas zabawy: ok 5 minutCzas ładowania: około 90 minut (USB)Zasięg: do 25mKamera WIFI: 0.3MPwymiary: 14,4 x 14,2 x 3,1cmCzęstotliwość: 24GHz4 kanały6-osiowy żyroskopKierunki sterowania: w górę,w dół, do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo, lot 3D (Flip)Alarm niskiego napięciaŚwiatła LED do nocnych lotówOne Key Take off & LandingFunkcja zawisu Skład zestawuDron Syma X22W 2.4GHz FPVprzewód USB do ładowaniaPilot zdalnego sterowania z mocowaniem na telefon4x Śmigła zapasoweInstrukcja obsługi i opakowanie
 • Producent Syma 

Z kolei osoby posiadające spory budżet na zakup drona z pewnością powinny zainteresować się sprzętem o bogatszym wyposażeniu, z wysokiej jakości kamerą, dużym zasięgiem oraz znacznie dłuższym czasem lotu (często nawet powyżej 30 minut). Odpowiednie parametry techniczne pozwalają również na uzyskiwanie przez profesjonalne drony znacznie większych prędkości, osiągając maksymalnie w granicach 20 m/s (budżetowe drony osiągają z reguły maksymalne prędkości rzędu 7-8 m/s).

Z pewnością przydatna będzie możliwość wymiany karty pamięci na bardziej pojemną – nie wszystkim wystarczy micro SD 8 GB, szczególnie przy rejestrowaniu filmów w wysokiej rozdzielczości.

Poniżej prezentujemy ranking najdroższym dronów, które przeznaczone są przede wszystkim dla wieloletnich pasjonatów oraz profesjonalistów, potrafiących wykorzystać ich możliwości i mających duże doświadczenie w pilotowaniu.

Najdroższe Drony – Ranking malejąco wg ceny

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

Zestawienie TOP5 zawiera najdroższe drony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający bardzo drogie drony jest aktualizowany na bieżąco i stanowi zestawienie sprzętu głównie dla profesjonalistów, do bardziej zaawansowanych zadań.

4 ★  Dji Dron mavic 3 cine premium combo (6941565919915)

Dji Dron mavic 3 cine premium combo (6941565919915) Najniższa Cena Online Dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo DJI Mavic 3 - nowy poziom fotografii powietrznej Nagrywaj oszałamiające filmy 5.1K i wykonuj fotografie 20 MP z lotu ptaka. Dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo został wyposażony w zaawansowaną kamerę Hasselblad z matrycą CMOS 4/3, która umożliwia uzyskiwanie spektakularnych rezultatów. Czas lotu do 46 minut i transmisja wideo 1080p/60FPS o zasięgu do 8 km pozwolą Ci odkryć jeszcze więcej fascynujących miejsc, a procedura RTH i wykrywanie przeszkód we wszystkich kierunkach zapewnią nieporównane bezpieczeństwo używania. Chcesz więcej? Wypróbuj kreatywne funkcje drona lub skorzystaj z dostępnych akcesoriów, aby zyskać niemało dodatkowych możliwości. Twoje fotografie nigdy nie były efektowniejsze Zapierający dech w piersiach krajobraz? A może organizowane z rozmachem wydarzenie? dzisiaj uchwycisz wszystko z lotu ptaka na perfekcyjnej jakości zdjęciach 20 MP. Umieszczona na dronie DJI Mavic 3 Cine Premium Combo kamera Hasselblad z polem widzenia 84°, regulowaną przysłoną i zakresem dynamicznym z 12,8 jednostek pozwala na skrupulatne odwzorowanie każdego detalu, a innowacyjne rozwiązanie HNCS zagwarantuje żywą, naturalną kolorystykę. To nie wszystko! technika VDAF ułatwia regulację ostrości, a dokładny system pozycjonowania zagwarantuje stabilność drona podczas zawisu, co pozwala uzyskać czyste, wyraźne fotografie. Nagrywaj płynne i szczegółowe filmy z lotu ptaka DJI Mavic 3 również nagrywanie idealnej jakości filmów 5.1K lub 4K/120 FPS. Uchwyć każdy detal i spraw, że wszystkie ważne wydarzenia będą mogły ponownie ożyć na ekranie! Dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo obsługuje także profil kolorów D-Log 10-bit, który pozwala zapisać nawet miliard barw. Co to oznacza w praktyce? dzisiaj każdy kadr może olśnić Cię żywą, wyrazistą, perfekcyjnie odwzorowaną kolorystyką. Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom możeszcieszyć się pokaźniejszą sprężystością podczas edycji swoich materiałów. Druga kamera Tele - bez przeszkód planuj ujęcia Planowanie ujęć i sprawdzanie terenu przed rozpoczęciem nagrywania nigdy nie było prostsze! aby jak najistotniej ułatwić Ci pracę, dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo został wyekwipowany w drugą kamerę - Tele. charakteryzuje ją przysłona f/4.4 i choćby 28-krotny zoom hybrydowy, dzięki któremu możesz z bezpiecznej odległości sprawdzić, co dzieje się w oddali. Już nie musisz zbliżać się do obiektów, które znajdują się daleko od Ciebie ani ryzykować zakłócenia przebiegu wydarzeń! To oznacza,bez problemu zaplanujesz kolejne ujęcia w trybie Explore. Za pomocą kamery Tele możeszwygodnie nagrywać z odległości. Nic nie stanie mu na przeszkodzie Poświęć więcej czasu na tworzenie idealnych ujęć i skup się na nagrywaniu. Dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo sam zadba o bezpieczeństwo lotu! zastosowane czujniki wizyjne oraz lepszy system APAS 5.0 pozwalają dronowi starannie lokalizować przeszkody i płynnie je omijać. Otwarta przestrzeń czy gęsty las - dzisiaj możesz bez obaw tworzyć choćby najistotniej...
 • Producent DJI 

Podsumowanie rankingów Dronów

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

 1. Najchętniej wybierany dron:


 2. Najtańszy dron:


 3. Najdroższy dron:Jak wybrać dobrego drona? Zarys podstawowych wskazówek

 • lokalizator GPS – ta funkcja dostępna jest z reguły już w lepszych modelach, te budżetowe wersje posiadają ją rzadziej. Lokalizator jest szczególnie przydatny w dronach dalekiego zasięgu, gdy chcemy mieć pełną kontrolę nad tym, gdzie sprzęt się aktualnie znajduje;
 • obecność kamery – większość modeli dronów posiada ją na wyposażeniu, natomiast należy zwracać uwagę na to, jakiej rozdzielczości obrazy możemy rejestrować. Kamery cyfrowe wyższej jakości dostępne są oczywiście w droższych modelach. Obecnie coraz częściej mamy do dyspozycji nagrywanie video w rozdzielczości przynajmniej Full HD (1920 x 1080 px), a nawet w 4K (3840 x 2160 px). Topowe drony oferują nam nawet do 8K (7680 x 4320 px);
 • typ stabilizatora – najczęściej mamy do dyspozycji 6-osiowy żyroskop, natomiast drony z wyższej półki dysponują często wersjami 4- lub 3-osiowymi nowszej generacji;
 • łączność WiFi – może być przydatna zwłaszcza wtedy, gdy sterowanie dronem odbywa się przy wykorzystaniu aplikacji zainstalowanej na naszym smartfonie. Bezprzewodowe Wifi pozwoli również na przekazywanie danych nawet w czasie samego lotu i podgląd online z kamery;
 • czytnik kart pamięci – przyda się, gdy chcemy umieścić pojemniejszą kartę pamięci w naszym dronie. Pamiętajmy, aby zawsze przed zakupem sprawdzić, jaką maksymalną pojemność i typ karty dany dron obsługuje;
 • czas i prędkość lotu – skorelowany z wagą sprzętu oraz pojemnością akumulatora. Bardziej zaawansowany sprzęt umożliwia znacznie dłuższy lot, niekiedy przekraczający nawet 30 minut. Również droższe modele pozwalają na uzyskiwanie lepszych osiągów, z prędkością maksymalną co najmniej 20 m/s;
 • waga drona – oferowane w sprzedaży drony dla pasjonatów to najczęściej konstrukcje o wadze do 500 g, a najtańsze modele nie przekraczają 250 g. Sporą część wagi może stanowić znajdująca się na wyposażeniu kamera;
 • wyposażenie drona – wpływa na jego cenę. Drony mogą posiadać np. możliwość transmitowania na żywo przelotu, kilka trybów lotu, dodatkowe podświetlenie, hamowanie awaryjne, funkcja zawisu, przełączanie częstotliwości, wykrywanie przeszkód i ich alertowanie, dodatkowe akcesoria w postaci m.in. gogli, wirników zapasowych.

Inne artykuły astronomiczne i rankingi sprzętu obserwacyjnegoDodaj opinię