Prezent dla wielbiciela kartografii – 3 inspirujące pomysły

Astronomia: Sprzęt obserwacyjny 684 0

Zainteresowanie mapami świata to ciekawe i inspirujące hobby, które pozwala poszerzać wiedzę nie tylko o współczesnym wyglądzie świata, ale również o tym, jak przedstawiany był kiedyś.

mapa Ziemi

Miłośnik kartografii powinien być obdarowywany prezentami, które nawiązują do jego zainteresowań. Nie masz pomysłu, w jaki sposób sprawić radość bliskiej osobie? Wybierz gadżety, które przedstawiają lub nawiązują do map.


Zdrapywanie, czyli sposób na inspirację do zwiedzania kolejnych miejsc

Mapa zdrapka jest doskonałym prezentem dla podróżnika. Spośród wielu rodzajów wybierać można mapy przedstawiające cały świat, Europę lub tylko Polskę. Wielbiciel kartografii będzie nie tylko zaskoczony takim pomysłem, ale również zmotywowany, by realizować kolejne cele podróżnicze, jakie sobie kiedyś wyznaczył. Mapy są niezwykle estetyczne, dlatego będą świetnie prezentować się nawet w salonie! Oprócz samych państw, mapy przestawiają również najwyższe szczyty górskie na świecie czy najważniejsze zabytki, które trzeba zobaczyć.Kawa w ulubionym kubku ma wyjątkowy smak!

Kubek nie będzie prezentem banalnym, jeśli przedstawiać będzie atrakcyjną dla obdarowanego grafikę. Motyw mapy będzie więc idealny dla wielbiciela kartografii. Warto zdecydować się również na coś więcej, niż sam kubek przedstawiający mapę – na przykład kubek zmieniający kolor pod wpływem temperatury wody lub termiczny – taki kubek doskonale sprawdzi się podczas podróży. Świetnie nada się do tego również termos. Osoby, które często wyjeżdżają i doświadczają fantastycznych przygód, z pewnością ucieszy fakt, że mogą napić się ciepłej kawy lub herbaty podczas podróży.


Planowanie to podstawa w organizacji wycieczki

Estetyczny, kieszonkowy notes będzie idealnym prezentem dla każdego podróżnika. Będzie mógł zamieścić w nim wszystkie plany dotyczące wyjazdu (rzeczy do załatwienia przed podróżą, rzeczy do spakowania, miejsca do zobaczenia, adres hotelu), a także inne ważne informacje, które warto mieć pod ręką.

Inne artykuły astronomiczne i rankingi sprzętu obserwacyjnegoDodaj opinię