Ranking TOP6 Teleskopów marki Uniprodo. Jaki teleskop astronomiczny Uniprodo najlepszy?

Astronomia: Sprzęt obserwacyjny 343 0

Jakie Teleskopy marki Uniprodo są najchętniej wybierane? Ranking TOP6 teleskopów obserwacyjnych Uniprodo

[ Aktualizacja zestawienia - grudzień 2023 ]

Prezentujemy proponowane teleskopy do obserwacji nieba od producenta Uniprodo, które są najchętniej wybierane przez osoby poszukujące teleskopów i lunet astronomicznych.

1 #  Uniprodo Teleskop Newtona - 1000 mm - lustro Ø114 mm UNI_TELESCOPE_08 - 3 LATA GWARANCJI

Uniprodo Teleskop Newtona - 1000 mm - lustro Ø114 mm UNI_TELESCOPE_08 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online mistrzowski teleskop Newtona marki Uniprodo gwarantuje, że widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości równocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia. Model UNI_TELESCOPE_08 ma uniwersalne zastosowanie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O ergonomiczności produktu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria i miłośnicy astronomii. Świetna widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 114 mm i ogniskowej o długości 1000 mm. Dzięki nim obraz cechuje się perfekcyjną ostrością i kontrastem. Lustro wyprodukowano ze szkła wysokiej jakości rewelacyjnego do obserwacji ciał niebieskich. W skrupulatnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę. mocna, a zarazem lekka budowa tubusu umożliwi sprawne operowanie całością. Do jego stworzenia wykorzystano konkretne aluminium charakteryzujące się niewielką wagą. Usprawnia to dokonywanie mikropoprawek w trakcie ustawiania teleskopu Newtona. Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_08 została zagwarantowana poprzez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i dokładnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 900 do 1390 mm. Konstrukcję wytworzono z odpornego na korozję aluminium o ciekawym designie. Liczne wyposażenie załączone do zestawu pozwala dopasować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem otrzymujesz m.in. Zestaw 4 okularów Plössl (H20 mm, H12,5 mm, H6 mm, SR4 mm). Jest to genialny dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria cechują się uniwersalnym użyciem, a także zapewniają obraz wysokiej jakości. Na dodatek w paczce odnajdziesz jeszcze filtr księżycowy oraz soczewkę Barlowa. Obserwuj planety i księżyce z dużą precyzyjnością za sprawą teleskopu Newtona firmy Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_08 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak mistrzowski astronom. Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl.
  • Producent Uniprodo 

4 #  Uniprodo Teleskop newtona - 1400 mm - lustro Ø150 mm

Uniprodo Teleskop newtona - 1400 mm - lustro Ø150 mm Najniższa Cena Online profesjonalny teleskop Newtona firmy Uniprodo zapewnia, iż widoczny obraz będzie wyraźny i dobrej jakości jednocześnie w centrum, jak i na krawędziach pola widzenia. Model UNI_TELESCOPE_11 ma uniwersalne użycie, więc nada się do obserwacji Księżyca czy planet. O poręczności produktu powinny przekonać się szkoły, uniwersytety i obserwatoria oraz miłośnicy astronomii. Rewelacyjna widoczność ciał niebieskich to zasługa lustra o średnicy 150 mm i ogniskowej o długości 1400 mm. Dzięki nim obraz cechuje się wyśmienitą ostrością i kontrastem. Lustro produkowano ze szkła wysokiej jakości doskonałego do obserwacji ciał niebieskich. W dokładnym skierowaniu sprzętu na dany obiekt pomoże luneta celownicza montowana na obudowę. Stabilność modelu UNI_TELESCOPE_11 została zagwarantowana przez trójnożny statyw z drążkiem do powolnej i skrupulatnej regulacji wysokości głowicy w zakresie od 900 do 1300 mm. Konstrukcję wytwarzano z wytrzymałego na korozję aluminium o niebanalnym designie. Z kolei do stworzenia tubusu teleskopu wykorzystano stal pokrytą farbą. Liczne wyposażenie dołączone do zestawu pozwala dopasować reflektor do potrzeb obserwowanego ciała niebieskiego. Razem z produktem uzyskujesz m.in. 2 okulary Plössl (PL10 mm, PL25 mm). Jest to wyśmienity dodatek dla poczatkujących astronomów, ponieważ te akcesoria znamionują się uniwersalnym wykorzystaniem i zapewniają obraz wysokiej jakości. W dodatku w paczce odnajdziesz jeszcze filtr księżycowy i soczewkę Barlowa. Obserwuj planety i księżyce z dużą skrupulatnością za sprawą teleskopu Newtona producenta Uniprodo. Dzięki modelowi UNI_TELESCOPE_11 każdy miłośnik kosmosu poczuje się jak mistrzowski astronom. Przekonaj się sam i zamów reflektor w sklepie expondo.pl.
  • Producent Uniprodo 

Podsumowanie rankingu Teleskopów Uniprodo

[ Aktualizacja zestawienia - grudzień 2023 ]

  1. Najchętniej wybierany teleskop obserwacyjny Uniprodo:


  2. Najtańszy w zestawieniu teleskop obserwacyjny Uniprodo:


  3. Najdroższy w zestawieniu teleskop obserwacyjny marki Uniprodo:Teleskopy obserwacyjne – Ranking TOP5 produktów

[ Aktualizacja zestawienia - grudzień 2023 ]

Jeżeli powyższe zestawienia teleskopów astronomicznych marki Uniprodo nie spełniły oczekiwań, prezentujemy poniżej teleskopy chętnie wybierane przez pasjonatów obserwacji nocnego nieba.


Inne artykuły astronomiczne i rankingi sprzętu obserwacyjnegoDodaj opinię