Ranking Dalmierzy laserowych. Jaki dalmierz z laserem najlepszy?

Astronomia: Sprzęt obserwacyjny 831 0

Jaki Dalmierz laserowy jest najchętniej wybierany? Ranking TOP10 dalmierzy laserowych

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

Prezentujemy proponowane dalmierze laserowe, które są najchętniej wybierane przez Kupujących.

1 ★  Dedra Dalmierz laserowy mc0933 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/

Dedra Dalmierz laserowy mc0933 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ Najniższa Cena Online Dalmierz laserowy 50m dalmierz laserowy do domu Dedra MC0933Dalmierz laserowy to perfekcyjne narzędzie dla majsterkowiczów lub ekip remontowych. Dzięki wiązce lasera można wykonać szybko i skrupulatnie pomiary odległości od interesujących nas powierzchni np. otwór drzwi, okna, odległość ścian. Dzięki wbudowanym funkcjom do obliczenia kubatury, powierzchni itp. Praca staje się dużo szybsza i bez niechcianych pomyłek. Dzięki zastosowaniu automatycznych funkcji trygonometrycznych dalmierz laserowy pozwala na wyliczenie wysokości np. słupa. Jest to praktyczna i precyzyjna metoda pomiaru jeśli komponent mierzony nie ma punktu, który możemy zmierzyć np. Stropu, lub odstającej flanszy. Mierzymy odległość do podstawy, a także bez zmiany pozycji odległość do szczytu elementu. Urządzenie samo wyliczy z uzyskanych danych wysokość elementu. Zakres pomiaru dalmierzem laserowym to od 5mm do 50m przy idealnej precyzji ±2mm/10m daje to bardzo dużą skrupulatność w porównaniu ze charakterystycznymi metodami pomiarowymi, a czas pomiaru jest nieporównywalnie krótszy. w przypadku wysokiego nasłonecznienia warto wykorzystać dołączoną do zestawy płytkę refleksyjną, która usprawnia pomiar w takich warunkach, a także pozwala na pomiary na powierzchniach lustrzanych, szklanych, potężnie pochłaniających światło i innych na których pomiar bezpośredni przy pomocy wiązki lasera byłby niemożliwy. Urządzenie zasilane jest dwoma śladowymi paluszkami (2xAAA), które wystarczą na wykonanie 8000 pomiarów. O towar asygnowany do ładowania baterii z linii SAS+ALL (DED7032, DED7034 i DED7035). Baterię 2.0Ah naładujemy w ciągu 30min., natomiast baterię 4.0Ah w ciągu 1h. najszczególniej pojemny akumulator 5Ah naładujemy już w 1h 10min. Ładowarka wyekwipowana jest w wentylator, który studzi akumulator w trakcie ładowania, chroniąc jego ogniwa przed przegrzaniem. Na dodatek ładowarka zaopatrzona jest w diodowy system informacji o akumulatorze, oraz pełni funkcję diagnostyczną.wielki zasięg wiązki lasera 50mPrecyzyjny układ optycznyWysoka precyzyjność pomiaru: ±2mm/10mDwa punkty odniesienia (czoło lub podstawa dalmierza)7 funkcji: pomiar ciągły, pomiar powierzchni, pomiar kubatury, funkcje trygonometryczne, dodawanie/odejmowanie, minimum/maksimum, pomiar kąta.Możliwość zapisu 30 pomiarów w pamięciMożliwość zmiany jednostek pomiaru (metry, cale, stopy)Żywotność baterii 8000 pomiarów6-cio liniowy wyświetlaczDane technologiczneMoc urządzenia:
 • Producent Dedra 
 • Rodzaj dalmierz 

Najtańsze Dalmierze laserowe – Ranking rosnąco wg ceny

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze dalmierze laserowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający bardzo tanie dalmierze laserowe jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Dedra Dalmierz laserowy mc0933 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/

Dedra Dalmierz laserowy mc0933 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ Najniższa Cena Online Dalmierz laserowy 50m dalmierz laserowy do domu Dedra MC0933Dalmierz laserowy to doskonałe narzędzie dla majsterkowiczów albo ekip remontowych. Dzięki wiązce lasera można wykonać momentalnie i dokładnie pomiary odległości od ciekawych nas powierzchni np. otwór drzwi, okna, odległość ścian. Dzięki zaimplementowanym funkcjom do obliczenia kubatury, powierzchni itp. Praca staje się dużo szybsza i bez niechcianych pomyłek. Dzięki zaimplementowaniu samoczynnych funkcji trygonometrycznych dalmierz laserowy zezwala na wyliczenie wysokości np. słupa. Jest to użyteczna i skrupulatna metoda pomiaru jeśli komponent mierzony nie ma punktu, który możemy zmierzyć np. Stropu, lub odstającej flanszy. Mierzymy odległość do podstawy oraz bez zmiany pozycji odległość do szczytu elementu. Urządzenie samo wyliczy z uzyskanych danych wysokość elementu. Zakres pomiaru dalmierzem laserowym to od 5mm do 50m przy wspaniałej precyzji ±2mm/10m daje to nad wyraz dużą precyzyjność w porównaniu ze charakterystycznymi metodami pomiarowymi, a czas pomiaru jest nieporównywalnie krótszy. w przypadku wysokiego nasłonecznienia warto użyć załączoną do zestawy płytkę refleksyjną, która usprawnia pomiar w takich warunkach oraz pozwala na pomiary na powierzchniach lustrzanych, szklanych, mocno pochłaniających światło i innych na których pomiar bezpośredni za pomocą wiązki lasera byłby niemożliwy. Urządzenie zasilane jest dwoma znikomymi paluszkami (2xAAA), które wystarczą na wykonanie 8000 pomiarów. O artykuł asygnowany do ładowania baterii z linii SAS+ALL (DED7032, DED7034 i DED7035). Baterię 2.0Ah naładujemy w ciągu 30min., natomiast baterię 4.0Ah w ciągu 1h. najbardziej pojemny akumulator 5Ah naładujemy już w 1h 10min. Ładowarka zaopatrzona jest w wentylator, który studzi akumulator podczas ładowania, broniąc jego ogniwa przed przegrzaniem. W dodatku ładowarka zaopatrzona jest w diodowy system danych o akumulatorze, i pełni funkcję diagnostyczną.pokaźny zasięg wiązki lasera 50mPrecyzyjny układ optycznyWysoka precyzyjność pomiaru: ±2mm/10mDwa punkty odniesienia (czoło lub podstawa dalmierza)7 funkcji: pomiar ciągły, pomiar powierzchni, pomiar kubatury, funkcje trygonometryczne, dodawanie/odejmowanie, minimum/maksimum, pomiar kąta.Możliwość zapisu 30 pomiarów w pamięciMożliwość zmiany jednostek pomiaru (metry, cale, stopy)Żywotność baterii 8000 pomiarów6-cio liniowy wyświetlaczDane technologiczneMoc urządzenia:
 • Producent Dedra 
 • Rodzaj dalmierz 

5 ★  DALMIERZ LASEROWY HOTO QWCJY001, BLUETOOTH, hoto_20230110151722

DALMIERZ LASEROWY HOTO QWCJY001, BLUETOOTH, hoto_20230110151722 Najniższa Cena Online Dalmierz laserowy HOTO QWCJY001 To ergonomiczne i proste w obsłudze urządzenie umożliwi Ci dokładny pomiar długości i szerokości pokoju, rozmiarów mebli czy wysokości okien. Uwydatnia się skrupulatnością ±2 mm, a jego zasięg wynosi do 30 m. Prosta obsługa i ekran OLED powodują, urządzenie spełni oczekiwania równocześnie u amatorów, jak i profesjonalistów. Aplikacja Mi Home zagwarantuje dostęp do wielu przydatnych funkcji. Precyzja i szybkość działania Dalmierz pozwala w prosty i komfortowy sposób wykonać pomiary wybranych pomieszczeń, sprawdzać odległość pomiędzy meblami czy mierzyć wysokość, na jakiej znajdują się okna. Co wyraźne, gwarantuje rewelacyjną precyzję, a jego staranność sięga 2 mm. Atutem są także 2 tryby pomiarów (od przodu albo od tyłu urządzenia), a także zasięg 0,5 - 30 m. Łatwa obsługa Jeden, praktyczny przycisk gwarantuje dostęp do wszelkich koniecznych funkcji. Dalmierz posiada także czytelny wyświetlacz OLED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić informacje na temat pracy urządzenia. Odporny na uszkodzenia i odciski palców stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji, a bezproblemowe ładowanie umożliwia port USB-C. dodatkowe możliwości starczy, iż dodasz dalmierz do aplikacji Mi Home, a zyskasz dostęp do wielu funkcjonalnych funkcji. Dzięki niej możesz w czasie rzeczywistym zapisywać wyniki pomiarów, robić zdjęcia danych obiektów i oznaczać ich , a także tworzyć plany pięter i eksportować je do albumu telefonu. Dalmierz łączy się ze smartfonem przez Bluetooth. Specyfikacja:marka HOTONazwa Smart Laser MeasureModel QWCJY001wymiary 73 x 33,2 x 16,8 mmWaga Ok. 36 gtyp akumulatora LitowyNapięcie akumulatora 3,7 Vpojemność akumulatora 200 mAhekran 0,96″ (OLED)Zasięg Bluetooth Do 8 mparametry ładowania 5 V - 1 ACzas ładowania Ok. 100 minautomatyczne wyłączanie Po 180 sautomatyczne wyłączanie lasera Po 30 sTemperatura przechowywania -20°C - 60°CWilgotność otoczenia przechowywania 20% - 80% RHZasięg 0,05-30 mstaranność ±2 mmniepokaźna jednostka pomiarowa 0,001 mJednostka pomiaru m / fttyp lasera Długość fali 630-680 nmMoc robocza 0,7 W (maks.)Temperatura pracy -10°C - 50°C
 • Producent HOTO 
 • Rodzaj dalmierz 

Najdroższe Dalmierze laserowe – Ranking malejąco wg ceny

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

Zestawienie TOP5 zawiera najdroższe dalmierze laserowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking zawierający bardzo drogie dalmierze laserowe jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Dalmierz laserowy DEWALT DW03101

Dalmierz laserowy DEWALT DW03101 Najniższa Cena Online Dalmierz laserowy przypasowany do najtrudniejszych warunków pracy (upadki i uderzenia) na placu budowy. Zasięg do 100m z precyzyjnością +/- 1mm. Charakterystyczne funkcje pomiarowe: pomiar odległości, obliczanie pola powierzchni, obliczanie pojemności. Sumowanie i odejmowanie pomiarów, a także odczyt wynikow w systemie metrycznym lub imperialnym. Możliwość ustawienia funkcji ciągłego pomiaru do prac związanych z planowaniem. Za pomocą funkcji korzystającej z twierdzenia Pitagorasa możliwość dokonywania pomiarów pośrednich - jeżeli nie ma możliwości dokonania pomiaru z punktu A do punktu B w sposób liniowy. Trojkątny obszar obliczeń do pomiarów kąta. Wbudowany pochyłomierz: pozwala na zastosowanie jako poziomicy elektronicznej, obliczenia pośrednich wartości wysokości, albo pośrednich odległości poziomych. Pamięć oststnich 20 pomiarów. Urządzenie wyposażone jest w znaczne, wypukłe przyciski pozwalające uniknąć pomyłki w trakcie realizowania pomiarów. Znaczny podświetlany 3-liniowy ekran, żeby zapewnić widoczność w każdych warunkach pracy. Wielofunkcyjna stopka: zagwarantuje wszechstronność i skrupulatność pomiaru w narożnikach oraz pionowych powierzchniach. Narzędzie posiada płaską podstawę, która stanowi mocną platformę zezwalającą na staranne realizowanie pomiarów. Oporny na upadek (na beton do 2m), ma ochronę szczelności IP65. Dostarczany z 2 bateriami AAA oraz etui do paska....
 • Producent DEWALT 
 • Rodzaj dalmierz 

4 ★  Dalmierz Bosch GLM 50

Dalmierz Bosch GLM 50 Najniższa Cena Online Bosch GLM 50-27 C Dalmierz laserowy prędki, niezawodny i bardzo wytrzymały: pomiary laserowe w niełatwych warunkach na budowach wyśmienite narzędzie do wymagających prac na budowach dzięki wysokiej wytrzymałości w razie upadku z wysokości 1,5 metra, stopniowi ochrony IP65, a także gumowej obudowie amortyzującej wstrząsy Komunikacja przez Bluetooth i współpraca z aplikacją Bosch MeasureOn umożliwia łatwą dokumentację i transfer informacji, gwarantując wydajną pracę intuicyjny interfejs użytkownika z wieloma poręcznymi funkcjami (barwny wyświetlacz, pomoc) gwarantuje wygodną obsługę Dalmierz laserowy GLM 50-27 C Professional oferuje istotnie trwałe wzornictwo, które zezwala na wykorzystanie narzędzia do pracy w skomplikowanych warunkach, a także pozwala na szybką dokumentację wyników pracy i zagwarantuje łatwą obsługę. Perfekcyjny wybór do wymagających warunków pracy: amortyzująca wstrząsy obudowa posiada stopień ochrony IP65, dzięki czemu narzędzie jest w stanie przetrwać bez szwanku upadek z wysokości 1,5 metra choćby na twardy beton. Dzięki prędkiemu transferowi informacji przez Bluetooth, a także współpracy z aplikacją Bosch MeasureOn dokumentacja wyników pomiaru jest teraz tak prosta jak nigdy dotąd. Intuicyjną obsługę narzędzia pozwala na inteligentny interfejs użytkownika zaopatrzony w sporo praktycznych funkcji, np. Wysokiej klasy kolorowy ekran i pomoc. Wyśmienity w sytuacji dokumentacji, obliczania ilości potrzebnych tworzyw, obliczania powierzchni ścian i pomieszczeń i rozmieszczania i montażu komponentów – trafny dobór dla architektów, elektryków i wielu innych użytkowników mistrzowskich. Narzędzie eksponuje się dłuższym czasem pracy baterii (w kontraście do poprzedniego modelu GLM 50 C Professional) i proponuje sygnalizację dobrego pomiaru dźwiękiem i wibracjami. dane techniczne: Czas pomiaru - < 0,5 s Jednostki pomiarowe - m/cm/mm/stopy/cale Zakres pomiarowy - 0,05 - 50,00 m Dioda lasera - 635 nm < 1 mW Klasa lasera - 2 dokładność pomiarowa - ±1,5 mm (plus dodatkowe odchylenia w zależności od wykorzystania) Zakres pomiarowy kąta nachylenia - 0 - 360 (4 x 90) Czas pomiaru, maks - 4 s Zasilanie - 2 baterie 1,5 V LR6 (AA) automatyczne wyłączanie przyrządu - 5 min Ciężar, ok - 0,2 kg liczba zapisanych wyników - 30 Ochrona przed pyłem i wodą - IP 65 Gwint statywu - 1,4" Transmisja danych - Bluetooth 4.2 Low Energy odcień linii laserowej - czerwony Zasięg pomiaru, do - 50 m W pakiecie: PokrowiecPas nośny2 baterie 1,5 V LR6
 • Producent Bosch 
 • Rodzaj dalmierz 

Podsumowanie rankingów Dalmierzy laserowych

[ Aktualizacja zestawienia - marzec 2023 ]

 1. Najchętniej wybierany dalmierz laserowy:


 2. Najtańszy dalmierz laserowy:


 3. Najdroższy dalmierz laserowy:Inne artykuły astronomiczne i rankingi sprzętu obserwacyjnegoDodaj opinię