Dron na początek

Astronomia: Sprzęt obserwacyjny 1 434 4

Osoby początkujące kupują mniej skomplikowane drony (określane także jako samoloty bezzałogowe), sterowane za pomocą specjalnych pilotów, które stanowią element zestawu. Na początek wybieramy model łatwy w obsłudze, niedrogi, lekki, do którego można dodać kamerę lub aparat cyfrowy, podczepiając te urządzenia tak, jak życzy sobie tego producent. Wizyta w sklepie i długa rozmowa ze sprzedawcą, poszukiwanie porad w internecie oraz czytanie specyfikacji technicznej są zdecydowanie najlepszym wyborem – ekspert poradzi, poleci, rozwieje wątpliwości. Do wyboru mamy kilka rodzajów: hexacoptery, quadrocoptery, octocoptery oraz modela jeżdżące. W ofercie znajdują się także drony z kamerą oraz bez kamery.

Drony do 1000 zł

=> Drony dla początkujących do 1000 zł <=

Dron dla dziecka jest zabawką edukacyjną, godną uwagi i starannie wybieraną przez rodziców. Dzięki niemu dziecko ćwiczy koordynację ruchową. Dron dla początkującego nie powinien być zbyt drogi – wystarczy kupić urządzenie za 100-200 złotych – są to malutkie urządzenia mieszczące się na ludzkiej dłoni. Droższe drony nadają się dla osób dorosłych. Dron do nauki powinien być nie tylko niedrogi, ale też łatwy w obsłudze, który można szybko uruchomić i bardzo łatwo nim sterować. Dron do 200 złotych można kupić w sklepach z zabawkami. Dobre firmy pozwalają zakupić drony, wypróbować je i oddać w terminie do 14 dni, o ile okaże się on nieodpowiedni dla danej osoby. Urządzenia mają gwarancję, co oznacza, że w razie awarii mogą być naprawiane przez ekspertów nieodpłatnie. Gwarancja trwa zazwyczaj jeden rok.

Ranking popularnych dronów do 200 zł

TOP Dron na początek do 200 zł Producent Cena
1Syma X12SSymaCena
2Overmax X-BEE 1.5OvermaxCena
3Syma X-11SymaCena
4ZOOPA Q55 Zepto 2,4 GHz z kamerąZOOPACena
5ACME Zoopa Q Zepto 55ACMECena

W przypadku dronów oferowanych w tym przedziale cenowym czas lotu trwa zazwyczaj do 15 minut.

Siła drona, czyli co o dronach wiedzieć warto

Drony są rodzajem samolotów, którymi steruje się dzięki pilotowi lub telefonowi komórkowemu. Im dronów więcej, tym lepszy biznes robią firmy produkujące takie urządzenia – w tej dziedzinie jednak panuje całkiem spora konkurencja. Drony wkroczyły na rynek przebojem, zajmując na nim stałe miejsce. Używane były najpierw przez wojsko, później przez firmy prywatne, a dzisiaj są wykorzystywane przez osoby prywatne.

Jakość dronów poprawia się, a ich ceny spadają. Coraz częściej są wykorzystywane do celów komercyjnych, na przykład do przenoszenia sprzętów na dużą odległość, dostarczania paczek, robienia zdjęć i kręcenia filmów z dużej wysokości. Ułatwiają życie i pozwalają wyrobić koordynację ruchów i refleks. Drony bez kamery nadają się idealnie dl nauki latania. Kupują je przeważnie osoby prywatne. Firmy wolą drony z dodatkowymi opcjami oraz kamerami.

Ranking popularnych dronów do 300 zł

TOP Dron na początek do 300 zł Producent Cena
1Syma X12SSymaCena
2Overmax X-BEE 1.5OvermaxCena
3Syma X-11SymaCena
4ZOOPA Q55 Zepto 2,4 GHz z kamerąZOOPACena
5ACME Zoopa Q Zepto 55ACMECena

Drogie drony na rynku kosztują nawet powyżej 10 000 złotych, a najdroższe modele są dostępne dla nielicznych – ich koszt przekracza 20 000 złotych. Jest to spora kwota, ale jakość i poziom skomplikowania takiego urządzenia są spore. Drogie drony naszpikowane są elektroniką jak najbardziej nowoczesne sprzęty.

Podsumowując, drony dostępne są na rynku w szerokim wachlarzu i dużym wyborze. Nie każda osoba ma fundusze umożliwiające zakup drogich dronów, ale na najtańsze modele stać każdego. Popularne stały się drony wykorzystywane do celów sportowych, czyli do wyścigów. Takie drony są lekkie, zwrotne i zapewniają użytkownikom niezwykłe, wyjątkowe wrażenia.

Może warto zatem kupić drona i poczuć smak wielkiej przygody z wykorzystaniem takiego urządzenia? Przy wyborze konkretnego modelu zapoznajmy się z jego możliwościami, funkcjami oraz wyposażeniem dodatkowym.

Za rok lub dwa drony na pewno będą wykorzystywane do różnych celów. Jest to więcej niż pewne. Użytkownicy mogą monitorować rynek dronów i sprawdzać jakie kolejne zastosowania tego urządzenia pojawiają się na świecie.

Ranking popularnych dronów do 500 zł

TOP Dron na początek do 500 zł Producent Cena
1Syma X12SSymaCena
2Overmax X-BEE 1.5OvermaxCena
3Syma X-11SymaCena
4ZOOPA Q55 Zepto 2,4 GHz z kamerąZOOPACena
5ACME Zoopa Q Zepto 55ACMECena

W modelach oferowanych w kwotach rzędu 400-500 zł można znaleźć już drony mające czas lotu powyżej 15 minut.

Astronomiczne zapytania:

  • jaki dron dla poczatkujacych
  • jaki dron na początek

Related Articles

4 thoughts on “Dron na początek

  1. herezy

    Szukam jakiegoś w miarę solidnego drona dla początkującego. Mój budżet to 200-300 zł max. Da się jakiś przyzwoity sprzęcik wykombinować, który w powietrzu wytrzyma dłużej niż 10 minut? 🙂

    Reply